Limfodrenāžas masāža

Kas ir limfodrenāžas masāža ?

Pasaulē ir ļoti daudzi un dažādi masāžu veidi. Limfodrenāžas masāža ir īpaša tehnika, kuras ietvaros tiek uzlabots ķermeņa lifmfātiskās sistēmas darbība. Limfātiskā sistēma pilda vienu no svarīgākām funkcijām cilvēka organismā, jo tieši tā atbild par šūnu un audu attīrīšanu no kaitīgām vielām (toksīniem), kā arī par lieka šķidruma nosūknēšanu no starpšūnu telpas. Tomēr ar vecumu limfas izveidošanās un plūšanas process var būt traucēts un kopsummā novest pie limfātiskās tūskas. Traucējumi limfātiskās sistēmas darbā, kā likums, izpaužas kāju un sejas tūskā, zilumos zem acīm un tā tālāk.

limfodrenāžas masāžaLimfodrenāžas masāža maigi stimulē dabisku limfas kustību cilvēka organismā. Izšķir rokas un aparāta limfodrenāžas masāžu. Pirmajā gadījumā masāža tiek veikta limfmerzglu tecējuma limfas tecēšanas virzienā. Kustībām jābūt mīkstām, viļņveida, jebkādu sāpīgu izjūtu nav. Tā ir ļoti mīksta un saudzējoša masāža, kura vēl klāt pie terapeitiska efekta uz asinsvadiem veic kopēju atslābinošu iedarbošanos uz organismu kopumā.

Iedarbība uz organismu

Limfodrenāžas masāžas veikšanas laikā paātrinās limfas tecēšana, kas savukārt palīdz ātrāk izvadīt no organisma sabrukšanas un toksīnu galaproduktus. Pie tam aktivizējas apmaiņas procesi, kā rezultātā audos un orgānos sāk aktīvi darboties uzturvielas un skābeklis. Vēl pie tam, masāžas veikšanas laikā no organisma pakāpeniski tiek izvadīts lieks starpšūnu šķidrums, tūskas, pāriet iekaisuma procesi.

Limfodrenāžās masāžu bieži vien ievieš figūras korekcijas kompleksveida programmā un, kā likums, tas saskan ar tādām metodikām, kā: ELOS tehnoloģija, infrasarkans izstarojums,paškustošie rolleri un vakuums; triecienviļņa terapija ar Duolit SD1 aparātu; miostimulācija ar Futuro Pro aparātu. Protams, daudzie šī tipa medicīniskā procedūra liekas pārlieku sarežģīta un viņi vēlas vienkārši atslābināties vai gūt papildus enerģiju masāžas laikā. Ja arī Jūs arī esat viens(a) no šādiem cilvēkiem, jums var noderēt jauns spa masāžas salons Rīgas centrā, kurā tiek piedāvātas relaksējošas un atslābinošas masāžas procedūras gan jauniem, gan veciem.

Indikācijas un kontrindikācijas

Pamatindikācijas limfodrenāžas masāžas veikšanai ir: tauku nogulumi un celulīts, pazeminātā imunitāte, sportiskas traumas, ļengana ādas, sejas tūska un zilumi zem acīm (limfodrenāžas sejas masāža).

Galvenās kontrindikācijas ir:

  • onkoloģija, tromboze,
  • sirds-asinsvadu sistēmas smagas saslimšanas,
  • ādas iekaisuma saslimšanas,
  • ateroskleroze,
  • diabēts,
  • endarterīts.

Ņemot vērā, ka šī masāžas procedūra ir salīdzinoši ļoti specifiska, ir svarīgi pirms masāžas salona apmeklējuma obligāti konsultēties ar savu ģimenes ārstu. Lai arī masieri ir kvalificēti speciālisti, tomēr ir svarīgi aprunāties ar veselības jomā patiešām zinošu speciālistu, lai izvairītos no nepatīkamām sekām turpmākajā dzīvē.

Informācija sagatavota sadarbībā ar ajurvēdas un spa masāžas salonu masazas.lv, kas ir uzskatāms par vienu no Latvijas vai vismaz Rīgas jauno veiksmes stāstu. Masāžas procedūras vada profesionāli masieri, kas prasmes apgvuši Latvijā, bet papildinājuši Eiropas vadošajās klīnikās. Ja jums ir vēlme apmeklēt šī salona procedūras, izmantojiet attiecīgajā mājas lapā norādīto kontaktinformāciju.