SanDisk Tipa c Portatīvo SSD disks 500 gb, 1 tb 550M Ārējais Cietais Disks SSD USB 3.1 HD SSD Cieto Disku 250GB Cieto Disku, lai Klēpjdators

€71.86

-50 %

€143.73

Jauns produkts

Pieejams

Iepakojums
Pieteikums Serveris
Interfeisa Tips USB 3.0
Modeļa Numurs SDK-E60
Sistēma XP,Win7,Win8,Win10,MAC
Ātrums līdz 550m
Veids Ārējās
Zīmola Nosaukums Asus
Stils ssd
Izmērs 96.2mm x 49.55mm x 8.85mm

SanDisk Extreme Portatīvo SSD ātrgaitas uzglabāšanas hi-res bildes un video

PAĀTRINĀT PLŪSMU.PĀRVIETOT FAILUS ĀTRĀK.

Izturīgs SanDisk Extreme Portatīvo SSD nodrošina ātrgaitas pārskaitījumiem, līdz 550MB/s lasīšanas ātrumu.Tas padara to ideāli saglabāšana un rediģēšana hi-res bildes un video.Ar IP55 reitings, tā arī stāv līdz lietus šļakatām, noplūdes un putekļu.

LĪDZ 550MB/S LASĪŠANAS ĀTRUMS

Ar augstas veiktspējas pārskaitījumiem, līdz 550MB/s lasīšanas ātrums, SanDisk Extreme Portatīvo SSD ļauj izkrautu failus vienā mirklī.

JAUDU LĪDZ 2TB

Līdz 2TB ātrgaitas uzglabāšanas augstas res fotogrāfijas, videoklipus un skaņas failus, SanDisk Extreme Portatīvo SSD ir ideāli piemērots visu savu radošo pursuits.

STRĀDĀ AR WINDOWS UN MAC, USB-C VAI USB-A

Paredzēta darbam ar Windows un Mac, SanDisk Extreme Portatīvo SSD disks ir aprīkots ar USB 3.1 Tipa C pieslēgvietas, kā arī USB Tipa K Tipa K kabeļa un a Tipa, C Tipa adapteris, kas nozīmē, tas strādā ar Pc un Mac šodien, rīt un vakar.

KOMPAKTS, KABATAS IZMĒRA DIZAINS

Labas lietas nāk nelielos izmērus!Ar SanDisk Extreme Portatīvo SSD nodrošina augstas veiktspējas un jaudas disku, kas ir mazāks nekā viedtālrunis.

UZCELTA, IZMANTOJOT TEHNOLOĢIJU LĪDERIS

Vairāk nekā 25 gadus atpakaļ SanDisk zīmolu radīja pasaulē pirmo flash balstītas cietvielu disks un tas bija tikai sākums.Kā tehnoloģiju līderis, mēs nodrošinām, ka mūsu produktiem, turpināt, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju ka jūs varat paļauties.

cietais disks, ssd, extern ssd, mazo ārējo ssd, spēle klēpjdators, ssd 1t tb, asus portatīvie ssd, hd 128gb ssd, orico ssd, 1 tb ssd