ZTTO 11 Ātrums Zelta SLR Chain11s 22 s Ceļu, Velosipēdu ultravieglajiem Izturīgs trūkstošo saikni Zelta Ķēdes daļas K7 MTB Kalnu Velosipēds

€37.72

-35 %

€58.04

Jauns produkts

Pieejams

Modeļa Numurs 11S ZELTA
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Zīmola Nosaukums ZTTO

ZTTO 11 ĀTRUMS SL-R ĶĒDĒ

MTB UN CEĻU VELOSIPĒDS

papildu stretchproof hollow pin superlight ķēdes dobi ārējo un iekšējo plate

Garums: 116 saiti

Svars:par 250g

Lietošana: 11 ātrums

Krāsa: Zelta

In-box iepakojuma

Tas ir tērps 11 ātrums road bike / kalnu velosipēds.

Trūkstošo saikni padara ķēdi vieglāk instalēt.

Titāna nitrīda pārklājums padara brīvu no rūsas, lai nodrošinātu izturību.

116 saites var pielāgot, lai spriedzi jūsu izvēles.Lūdzu, uzmanieties, lai overstrain.

Ķēdes stiepes deformācijas novēršanas struktūra samazina berzes spēks, lai kasetes un rīkiem.Pat augšējo nogāzi, kur slodze ir liela, ķēdes paradis braukt uz zvejas rīkus, un to var veikt droši un ātri pārslēgt tajā laikā.

Drošības norādījumi uzstādīšanai

Lūdzu, pievienojiet 11-ātruma veltīta ķēdes gadījumā pārslēgšanas defekts.

Kā tas ir patēriņa preci, lūdzu, nomainiet to regulāri.Ar funkciju vienkārša instalēšana un montāža, lūdzu, izmantojiet ķēdes kuteris, cimdi un smērvielas, kad jūs aizstājat.

Ķēdes griešanas ir nepieciešams garuma regulēšana, instalējot pirmo reizi.Lūdzu saskaņot pārnesumu pozīciju pirms griešanas un pārbaudiet leņķi pārslēdzēju tajā laikā.Tas ir labāk, lai novērstu ar saimniecības vadu gadījumā, par lidošanu, kad griešana.

Piesardzības pasākumi tīrīšana

Lūdzu, jāuztur regulāri, tā kā nedrīkst ietekmēt veiktspēju.Saglabāt virszemes ķēdes sausa, noslaukot ķēdes ar salveti un dvieli, pēc tam, kad palaist.

Ar parasto mazgāšanu, eļļu, smērvielas ar eļļas un noslaukot nost netīrumiem un vecās eļļas ir pietiekams.Lūdzu neizmantojiet sausā daļas tīrīšanas līdzekļus . (Ja netīrumi ir grūti noslaucīt, jūs varat to atkārtot.Tas ir labi ar ķēdes eļļu, kas jūs izmantot regulāri.)

Lūdzu atturēties no darbībām, piemēram, iemērcot šķidrā daļas tīrāku.

noņemt ātro saiti, ybn ātri saiti, ātruma sistēma, 1046, pārslēdzēju sprocket, balons ātri saiti, 9s 10s ķēdes, spararats brīvrumbas, 105 10s ķēdes, 11 sram