1000W+1000W+1000W Augstas jaudas Trīs slāņu Disku Ģenerators Coreless Ģenerators DIY Zemu Ātrumu

€775.74

-5 %

€816.57

Jauns produkts

Pieejams

Sertifikācija NAV
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)

modname=ckeditor

Jaunā tipa disku core-bezmaksas ģenerators, sākot no koncepcijas izstrādes līdz ražošanai, izmantojot gada laikā, ražošana šis augstas efektivitātes disku core-bezmaksas ģenerators.

Lielākā daļa DIY entuziasti var izmantot dažādos aspektus enerģijas jomā, no sākotnējā pamatu ņemot pirmās paaudzes, pēc tam, kad daudzi uzlabojumi.Darbības, struktūra, materiāli, kas ir ievērojami uzlabojusies.

Forma pirmās paaudzes sešstūra maina no nestabila, lai četrpušu.Stabilitātes un estētika, ir grozītas vairākas reizes.Spole no pirmās paaudzes no 1 mm līdz 1.18 mm, korpuss no 5 mm līdz 10 mm, vārpstas diametrs līdz 20 mm no oriģinālās 8 mm, stabilitāti un izturību ievērojami palielinājies, lai ikviens viegli modifikācija, kas nodrošina pirms un pēc dubultā vārpstas, priekšējā ass diametrs: 20 mm, aizmugurējā ass diametrs: 12 mm, biezums sainī: 10 mm, epoksīda sveķu spiedienu ar šķiedras audums, ūdensizturīgs un augstu izturību.

Rotoru IZMANTO 24 retzemju neodīma dzelzs bors spēcīgu magnētisko, no pirmās paaudzes N35, lai N45.Magnētiskā tērauda izmērs 30mm*20*10mm, sabiezinātas magnētiskā tērauda, aizmugurē magnētu pieņem 3.5 mm augstas caurlaidības tīra dzelzs plāksnes.Dzelzs plāksne cepšanai krāsas rūsas izturīgs un ūdensnecaurlaidīgs, palielinātu magnētiskās indukcijas līnijas cilpa, magnētiskā lauka koncentrāciju.Lai uzlabotu efektivitāti.

Šis ģenerators ir izmantota daudzās brīvās enerģijas lauki, vēja enerģijas, ūdens enerģija, darbaspēks, iekšdedzes dzinējs, elektriskais transportlīdzeklis, utt.

Ģenerators izmērs: 185 x185

Ģeneratora vārpstas: 20mm

Ģeneratora rotora: 12 pāri magnētisko līmenī, 150mm

Ģeneratora spole: 9 ruļļos, stieples diametrs 1.18 mm

Ģeneratoru jauda: 1000W x 3

Ģenerators ātrums: 120-2000

Ģeneratora spriegums: 1-100v(spriegums no viena slāņa)

Ģeneratora strāva: 1-35a

Ģeneratoru spriegumu un strāvu var savienot paralēli vai virknē atbilstoši savām vajadzībām.

Ir divu veidu shell, akrila un tērauda

720 mehānisko, coreless līdzstrāvas motors, ģenerators ar mazu ātrumu, elektriskās ģitāras komplektu, coreless ģenerators, coreless pārnesumu mehānisko, diy ģitāra, pmg, ģenerators zems, radīt pastāvīgu magnētu